ଶତ୍ରୁଘ୍ନଙ୍କ ଝିଅ ରାମାୟଣ ଦେଖନ୍ତୁ !

ସମୟ ଲାଇଭ,୬/୪ : ନିକଟରେ ଭାରତ ସରକାର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଟିଭି ସିରିଏଲ ରାମାୟଣ ଏବଂ ମହାଭାରତକୁ ଜାତୀୟ ଚ୍ୟାନେଲ ଦୂରଦର୍ଶନରେ ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ନିକଟରେ ପୁନର୍ବାର ପ୍ରସାରଣ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ, ଏବଂ ଏହା ପ୍ରତ୍ୟକ ଦିନ ସକାଳ ୯ ଟା ଓ ରାତି ୯ଟାରେ ପ୍ରସାରଣ କରାଯାଉଛି | ଯେତେବେଳେ ଟିଭିରେ ରାମାୟଣର ଟେଲିକଷ୍ଟ ଆରମ୍ଭ ହେଲା, ଲୋକମାନେ ସୋନାକ୍ଷୀ ସିହ୍ନାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ମନେ ପକାଇଲେ | ସୋନାକ୍ଷୀ ସିହ୍ନା ଟ୍ୱିଟରରେ ଟ୍ରେଣ୍ଡ କରୁଛନ୍ତି।

ଲୋକମାନେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କହୁଛନ୍ତି ଯେ ସେମାନେ ବର୍ତ୍ତମାନ ରାମାୟଣଙ୍କୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ସୋନାକ୍ଷୀଙ୍କୁ କୁହାଯାଉ |
ରାମାୟଣର ପ୍ରସାରଣ ପରଠାରୁ ସୁନାକ୍ଷୀଙ୍କ ଅନେକ ମିମସ କରାଯାଉଛି |
ବାସ୍ତବରେ, ଏହି ଜିନିଷ ପଛରେ ଏକ ବଡ଼ କାରଣ ଅଛି ଏବଂ ତାହା ହେଉଛି ସୋନାକ୍ଷୀ ଟିଭି ନିକଟରେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଶୋ ‘କୌନ ବନେଗାଁ କରୋଡପତି’କୁ ଯାଇଥିଲେ, ଏବଂ ସେହି ସୋ ସମୟରେ ପଚରାଯାଇଥିବା ଏକ ସରଳ ପ୍ରଶ୍ନ ଯାହା ରାମାୟଣ ସହିତ ଜଡିତ ଥିଲା | ସୋନାକ୍ଷୀ ତାହାର ଉତ୍ତର ଦେଇପାରିଲେ ନାହିଁ | ଶୋ’ର ହୋଷ୍ଟ ତଥା ସୁପରଷ୍ଟାର ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ସୋନାକ୍ଷୀଙ୍କୁ ପଚାରିଥିଲେ, ରାମାୟଣ ଅନୁଯାୟୀ ହନୁମାନ ସଞ୍ଜୀବନୀ ବୁଟି କାହା ପାଇଁ ଆଣିଥିଲେ? ଏବଂ ଏହାର ବିକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକ ହେଲା – ଏ ସୁଗ୍ରୀବ ବି ଲକ୍ଷ୍ମଣ ସି ସୀତା ଡି ରାମ |
ସୋନାକ୍ଷୀଙ୍କୁ ଏହି ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ଦେବାରେ ଅସୁବିଧା ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ଏଥିପାଇଁ ସେ ସୋ’ରେ ଦିଆଯାଇଥିବା ଲାଇଫ୍ ଲାଇନ୍ ବ୍ୟବହାର କରିଥିଲେ ଏବଂ ତା’ପରେ ଉତ୍ତର ‘ଲକ୍ଷ୍ମଣ’ ଦେଇଥିଲେ ଯାହା ସଠିକ୍ ଥିଲା | ଏହା ପରେ ପରେ ସୋନାକ୍ଷୀଙ୍କୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ଦର୍ଶକମାନେ ଟ୍ରୋଲ କରିଥିଲେ।

Comments are closed.