ବିରୋଧୀଙ୍କ ସହ ଆଲୋଚନା କରିବେ ମୋଦି, ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁ ଦିନ ?

ସମୟ ଲାଇଭ.୪/୪: ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ମଧ୍ୟ ବିରୋଧୀ ଦଳଙ୍କ ସହ ଆଲୋଚନା କରିବେ ଏବଂ କରୋନା ସହ ମୁକାବିଲା ପାଇଁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଆଲୋଚନା କରିବେ। ଏପ୍ରିଲ୍ ୮ ରେ, ଭିଡିଓ କନଫରେନ୍ସିଂ ମାଧ୍ୟମରେ ସେ ସମସ୍ତ ଦଳର ନେତାଙ୍କ ସହ ଆଲୋଚନା କରିବେ ଯେଉଁମାନଙ୍କର ସଂସଦରେ ସର୍ବନିମ୍ନ ପାଞ୍ଚଜଣ ସଦସ୍ୟ ଅଛନ୍ତି । ବିରୋଧୀଦଳର ନେତାଙ୍କ ସହ ଆଲୋଚନା ମାଧ୍ୟମରେ ରାଜନୈତିକ ଏକତା ଦେଖାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରାଯିବ।

ସମସ୍ତ ରାଜ୍ୟ କେନ୍ଦ୍ର ସହ ମିଶି କରୋନା ସହ ଲଢେଇ କରୁଛନ୍ତି |ତେବେ କଂଗ୍ରେସ ସମେତ କିଛି ଦଳ ଏହି ବନ୍ଦକୁ ସମାଲୋଚନା କରୁଛନ୍ତି । ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଦେଶର ଏକତା ପାଇଁ ଗରିବଙ୍କ ନାମରେ ଗୋଟିଏ ଦୀପ ଜାଳିବାକୁ ଆହ୍ୱାନ ଦେଇଛନ୍ତି ଏବଂ ବିରୋଧୀ ଦଳର ତୀବ୍ର ବିରୋଧ ହୋଇଥିଲା। କେହି କେହି ଏହାକୁ ପରିହାସ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଏପ୍ରିଲ ୮ ରେ ସକାଳ ୧୧ ଟାରେ ହେବାକୁଥିବା ଆଲୋଚନା ବିଶେଷ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଟେ |
ସଂସଦୀୟ ବ୍ୟାପାର ମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରହ୍ଲାଦ ପଟେଲ ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ଦେଇ କହିଛନ୍ତି ଯେ କେବଳ ସେହି ଦଳର ନେତାମାନଙ୍କୁ ଆଲୋଚନା ପାଇଁ ଡକାଯାଇଛି, ଯାହାର ସଂଖ୍ୟା ଅତି କମରେ ପାଞ୍ଚ | ଯେଉଁ ଦଳ ସଂସଦରେ ଏକ ଦଳ ଭାବେ ବିବେଚିତ ଯାହାର ଉଭୟ ଗୃହରେ ଅତି କମରେ ପାଞ୍ଚ ଜଣ ସଦସ୍ୟ ରହିଛନ୍ତି |

Comments are closed.