ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀଙ୍କୁ ହରଭଜନ ସିଂ ଏବଂ ରବି ଶାସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ

ସମୟ ଲାଇଭ,୩/୪: ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱ କରୋନା ଭୂତାଣୁ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଏକ ନିର୍ଣ୍ଣାୟକ ଯୁଦ୍ଧ କରୁଛି। ଭାରତର ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ରବିବାର ରାତି ନଅଟା ବେଳେ ନିଜ ଘରର ସମସ୍ତ ଲାଇଟ୍ ବନ୍ଦ କରି ମହମବତୀ କିମ୍ବା ଫ୍ଲାସ୍ ଲାଇଟ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଏକତା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଦେଶବାସୀଙ୍କୁ ନିବେଦନ କରିଛନ୍ତି। ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀଙ୍କ ଏହି ଅପିଲକୁ ହରଭଜନ ସିଂ ଏବଂ ରବି ଶାସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ କରିଛନ୍ତି |

ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳର ମୁଖ୍ୟ ପ୍ରଶିକ୍ଷକ ରବି ଶାସ୍ତ୍ରୀ ଏବଂ ସ୍ପିନର ହରଭଜନ ସିଂ ଦେଶବାସୀଙ୍କୁ କରୋନାଭାଇରସ୍ ବିପକ୍ଷ ଯୁଦ୍ଧରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବାକୁ ନିବେଦନ କରିଛନ୍ତି। ଶାସ୍ତ୍ରୀ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏକତା ଦେଖାଇବା ପାଇଁ ମୁଁ ୧୩୦ କୋଟି ଲୋକଙ୍କୁ ନିବେଦନ କରୁଛି ଯେ ଏପ୍ରିଲ୍ ୫ ରେ ରାତି ୯ଟା ସମୟରେ ପାଞ୍ଚ ମିନିଟ୍ ପାଇଁ ଏକ ଦୀପ, ମହମବତୀ, ଫ୍ଲାସ୍ ଲାଇଟ୍ କିମ୍ବା ମୋବାଇଲର ଫ୍ଲାସ୍ ଲାଇଟ୍ ଜାଳି ଏକତା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ମୁଁ ୧୩୦କୋଟି ଲୋକଙ୍କୁ ନିବେଦନ କରୁଛି। ଚାଲ ଏକ ନୂତନ ଶକ୍ତି ସୃଷ୍ଟି କରିବା। ”
ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ କିନ୍ତୁ ଏହି ସମୟରେ ଏକାଠି ନହେବାକୁ ତଥା ସାମାଜିକ ଦୂରତାର ନିୟମ ପାଳନ ନକରିବାକୁ ଚେତାବନୀ ଦେଇଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି, “ଆମକୁ ସାମାଜିକ ଦୂରତାର ଲକ୍ଷ୍ମଣ ରେଖା ଅନୁସରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ। କରୋନା ଶୃଙ୍ଖଳ ଭାଙ୍ଗିବା ପାଇଁ ଏହା ହେଉଛି ଏକମାତ୍ର ବିକଳ୍ପ।”
ହରଭଜନ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି କହିଛନ୍ତି, “ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ନିଜ ଦାୟିତ୍ୱ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଆମକୁ ଘରେ ରହିବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁରକ୍ଷିତ ରହିବାକୁ ପଡିବ। ଏପ୍ରିଲ୍ ୫ରେ ରାତି ନଅଟା ବେଳେ ଏକ ମହମବତୀ, ଦୀପ, ଫ୍ଲାସ୍ ଲାଇଟ୍, ମୋବାଇଲ୍ ଫ୍ଲାସ୍ ଲାଇଟ୍ ମିନିଟ୍ ପାଇଁ ଜାଳନ୍ତୁ, କିନ୍ତୁ ଘର ଦୁଆରୁ ଆଲୋକିତ କରନ୍ତୁ। ଦୟାକରି ରାସ୍ତାକୁ ଆସନ୍ତୁ ନାହିଁ। “

Comments are closed.