ହାପି ବାର୍ଥ ଡେ’ କପିଲ !

ସମୟ ଲାଇଭ,୨/୪; ବଲିଉଡ ଏବଂ ଟିଭି ଜଗତର କମେଡି କିଙ୍ଗ କପିଲ ଶର୍ମା ଆଜି ତାଙ୍କର ୩୯ ତମ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି। କପିଲ ଶର୍ମା ୨ ଏପ୍ରିଲ ୧୯୮୧ ରେ ପଞ୍ଜାବର ଅମୃତସରରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ। ଜିଲ୍ଲାର ରଣଜିତ୍ ଆଭେନ୍ୟୁ ଇ ବ୍ଲକରେ ତାଙ୍କର ଏକ ଘର ଅଛି। କପିଲଙ୍କ ପିତା ପୋଲିସ ବିଭାଗରେ ଜଣେ ହେଡ କନଷ୍ଟେବଳ ଥିଲେ। ତାଙ୍କ ମାତା ଜନକ ରାଣୀ ଜଣେ ଗୃହିଣୀ |
କପିଲ ଶର୍ମା ଏମଏଚ ୱାନର କମେଡି ସୋ ‘ହଂସ ଦେ ହଂସାଦେ ରହୋ’ରୁ ନିଜ କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ସେ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ବଡ ବ୍ରେକ୍ ‘ଦି ଗ୍ରେଟ୍ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ହସ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ’ ଭାବରେ ପାଇଲେ | କପିଲ ଥରେ PCO ରେ କାମ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଆଜି ଜଣେ ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା |
କପିଲ, ୨୦୧୮ ଡିସେମ୍ବର ୧୨ରେ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଗିନି ଚତରଥଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଉଭୟ ଦୁଇଟି ରୀତିନୀତି ସହିତ ବିବାହ କରିଥିଲେ, ପ୍ରଥମ ବିବାହ ପଞ୍ଜାବୀ ରୀତିନୀତିରେ ଏବଂ ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହ ଶିଖ ରୀତିନୀତିରେ ହୋଇଥିଲା | ଉଭୟ ପଞ୍ଜାବର ଜଳନ୍ଧରଠାରେ ଖୁବ ଧୁମଧାମ ସହିତ ବିବାହ କରିଥିଲେ |
ଏଥି ସହ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀଙ୍କ ପାଇଁ ରଖାଯାଇଥିବା ଦିଲ୍ଲୀରେ କପିଲଙ୍କ ଶେଷ ରିସେପ୍ସନ୍ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା। ସୂଚନା ଥାଉ କି, କପିଲ 3 ଟି ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ ‘ଭବନ ଗୁଡୋନୋ’, ‘କିସ୍ କିସ୍କୋ ପ୍ୟାର କରୁ’ ଏବଂ ‘ଫିରଙ୍ଗି’ରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରିଛନ୍ତି। ଆଜିକାଲି କପିଲ ତାଙ୍କ ଝିଅ ଏବଂ ପରିବାର ସହିତ ସମୟ ବିତାଉଛନ୍ତି |

Comments are closed.